Aplikacja porównywarki cen idealo pomoże zaoszczędzić przy przedświątecznych zakupach

Darmowa aplikacja porównywarki cen idealo.pl na smartfony i tablety z Androidem i iOS to najlepszy doradca podczas przedświątecznych zakupów

Darmowa aplikacja porównywarki cen idealo.pl na smartfony i tablety z Androidem i iOS to najlepszy doradca podczas przedświątecznych zakupów.

Nazwana „idealną porównywarką cen” (AndroidWeb.pl) i „jeszcze jednym solidnym produktem ze swojej kategorii” (AntyApps) aplikacja idealo oferuje swoim użytkownikom możliwość porównania ponad 5 milionów ofert z niespełna 500 sklepów oraz ponad 170 tysięcy dostępnych w jej katalogu produktów. Dzięki przyjaznym użytkownikom funkcjom takim jak rozbudowane kryteria wyszukiwania, znalezienie idealnego prezentu staje się jeszcze łatwiejsze. Wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia idealo prezentuje użytkownikom swoją aplikację w nowej, atrakcyjnej odsłonie z uaktualnioną stroną główną z Hitami sezonu i najciekawszymi okazjami.

Znajdź idealny prezent dla siebie lub Twoich najbliższych###

Brak Ci pomysłu na prezent? idealo służy radą i pomocą: pozwól nam dać się zainspirować naszymi Hitami sezonu, wśród których znajdziesz propozycje prezentów dla Niej, dla Niego i dla dzieci. Sprawdź nasze najciekawsze, codziennie zmieniające się okazje i podaruj najbliższym wyjątkowy produkt w promocyjnej cenie. Jeśli zaś wiesz, jakie funkcje powinien posiadać nowy aparat cyfrowy lub jakie ograniczenia wiekowe musi spełniać gra komputerowa dla Twojego dziecka, nasze liczne kryteria wyszukiwania ułatwią Ci znalezienie konkretnego produktu. W ostatecznym wyborze pomogą zaś opinie użytkowników i podsumowania profesjonalnych testów. Znaleziony produkt możesz zapisać w schowku tak, by móc błyskawicznie powrócić do niego w przyszłości. To jednak nie wszystko – bezpośrednio w nim możesz także śledzić rozwój cen zapisanych produktów oraz przesłać jego zawartość znajomym (lub prosto do świętego Mikołaja). Produkty zapisane w schowku z łatwością przeniesiesz z aplikacji na stronę idealo w wersji desktop. W ten sposób możesz mieć pewność, że gdziekolwiek jesteś nie ominie Cię żaden interesujący spadek cen.

Przedświąteczne wydatki bez uszczuplania portfela###

Dzięki aplikacji porównywać można nie tylko oferty sprzedawców internetowych. Za pomocą smartfona lub tabletu także w stacjonarnych sklepach możesz z łatwością sprawdzić, czy nie przepłacasz za dany produkt. Wystarczy użyć wbudowanego w naszą aplikację skanera kodów kreskowych, by wyszukać interesujący Cię produkt i sprawdzić, czy zamówienie go online nie przyniesie dodatkowych oszczędności. Cena wybranego produktu jest wciąż za wysoka? Dzięki aplikacji idealo możesz nastawić budzik cenowy, który za pomocą wiadomości e-mail poinformuje Cię, kiedy produkt osiągnie ustaloną przez Ciebie cenę preferowaną. To wszystko wraz z licznymi zdjęciami i filmami produktów, łatwym dostępem do ostatnich zapytań oraz zeskanowanych kodów kreskowych i szczegółowymi informacjami o produktach sprawi, że aplikacja porównywarki cen idealo będzie Twoim nieodłącznym kompanem nie tylko przed świętami, lecz także podczas wszystkich zakupów przez cały rok.

Najważniejsze funkcje aplikacji idealo:###

  • Strona główna z Hitami sezonu

  • Codziennie aktualizowane okazje

  • Rozbudowane kryteria wyszukiwania

  • Skaner kodów kreskowych

  • Schowek

  • Budzik cenowy

Aplikacja idealo do pobrania w Google Play Store

Aplikacja idealo do pobrania w iTunes App Store (również w polskiej wersji językowej)

Szukaj podobnych:

image

Komentarze