img

Małe ma moc w wielkim świecie e-commerce – wywiad z Mrdjanem Uzelacem, VP Business Development w ePages GmbH

Jeśli porównamy małe firmy e-commerce z branżowymi gigantami, to oczywiste, że rozmiar ma znaczenie – szczególnie, gdy chodzi o stopień skomplikowania działań, stosowane strategie i cele, które można się osiągnąć. Istnieją jednak firmy, które pomagają małym konkurować z dużymi – w tym wywiadzie Mrdjan Uzelac opowiada, jak ePages wspiera małe firmy w podbijaniu wielkiego świata e-commerce.

img

Komunikacja SMS w Polsce 2014 [raport]

Jak często wysyłamy SMS-y? Czy lubimy otrzymywać wiadomości o promocjach? Raport „Komunikacja SMS w Polsce” kompleksowo przedstawia preferencje komunikacyjne Polaków i wykorzystywanie SMS-ów w odniesieniu do aplikacji mobilnych i komunikatorów.

img

Responsywność w email marketingu [infografika]

Biorąc pod uwagę wymagania, które stawia przed email marketerami responsywność kreowanych wiadomości, FreshMail stworzył infografikę, podsumowującą najważniejsze wskazówki dotyczące profesjonalnego projektowania mailingów i newsletterów.

img

Warto inwestować w e-rynek zdrowia i higieny [raport]

Jeżeli przyjrzymy się analizom, jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się kategorii online to produkty z kategorii zdrowie, styl życia, higiena osobista. Współczesne zmiany w stylu życia konsumenta oddziałują na trendy w sektorze e-commerce.

img

9 praktycznych narzędzi do obróbki zdjęć [PORADNIK]

Przypisywany Einsteinowi cytat Matthew Kelly’ego „Każdy jest geniuszem. Ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia” ma nam przypominać, że każdy z nas posiada pewne określone talenty i umiejętności.