Dlaczego warto korzystać z usług agencji marketingowej?

Agencje marketingowe, zajmujące się działaniami w sieci, stale zyskują na popularności, między innymi ze względu na potrzebę firm, by przenieść swój biznes do Internetu - jest to naturalna odpowiedź na cyfryzację świata. Usługi agencji marketingowej pozwalają na dużą swobodę i oszczędność czasu, co dla przedsiębiorcy oznacza więcej możliwości rozwoju firmy.

Kompleksowa obsługa agencji - na co można liczyć?

W Agencji InMarketing pomagamy rozwinąć firmy naszych klientów w Internecie, a także przejmujemy na siebie proces docierania do właściwych odbiorców, w oparciu o indywidualny pakiet rozwiązań. Do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych usług można zaliczyć rozwój social media, tworzenie stron internetowych, kampane reklamowe (Facebook, Instagram, Google, LinkedIn), kampanie e-mail marketingowe, pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, a nawet kompleksowe prowadzenie bloga.

Decydując się na obsługę agencji, można spodziewać się ogromnej ilości oryginalnych, kreatywnych i angażujących treści, które są wykorzystywane w wybrany przez klienta kanałach marketingowych.

SEO, czyli jak być widocznym

Przedsiębiorcy dążą do tego, aby ich biznesy były jak najbardziej widoczne w Internecie, bo to pozwala na generowanie nowych klientów, a co za tym idzie zysków. Niezastąpionym wsparciem w tym zakresie jest pozycjonowanie. W Agencji InMarketing zapewniamy wcześniejszą analizę oraz audyt SEO, a następnie przeprowadzamy optymalizację strony internetowej, zapewniając tym samym wzrost jej widoczności. Co ważne, dążymy do osiągięcia jak najwyższych pozycji na wybrane słowa kluczowe, które są najbardziej adekwatne do biznesu klienta, a nie te które najłatwiej “wprowadzić” do top 10.

Pozycjonowanie strony to długi proces, ale zapewniamy, że warto - jego odpowiednie wdrożenie pozwala na osiągniecie dobrego i taniego ruchy na stronie.

Docieranie do odbiorców

Agencje marketingowe działające na rynku marketingu internetowego, zazwyczaj dążą do poszerzenia grona odbiorców ich klientów z wykorzystaniem Facebook Ads, Instagram Ads, Linkedin Ads, Google Ads i innych systemów reklamowych. W InMarketing realizujemy skuteczne kampanie reklamowe (PPC), których cel jest dostosowany do potrzeb klienta. Oznacza to, że przed rozpoczęciem działań przeprowadzamy dokładny wywiad z naszymi klientami, budujemy grupy docelowe, dzielimy budżet, rozpisujemy KPI oraz tworzymy wiele wariantów kreacji reklamowych, które później optymalizujemy po to, aby osiągać jak najlepsze wyniki.

Kiedy nie wiadomo od czego zacząć…

Nawiązanie współpracy z agencją marketingową to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą być bardziej widoczne w sieci. W InMarketing specjalizujemy się we wdrażaniu spersonalizowanych strategii e-marketingowych, w których zawieramy potrzeby i oczekiwania klienta. Dzięki temu skutecznie określamy konkretny cel oraz działania, zapewniające nam jego osiągnięcie.

Współpraca z agencją, czyli edukacja

Klienci szukający nie tylko gotowych rozwiązań, ale chcący również zrozumieć istotę działań marketingowych, powinni skorzystać np. z konsultacji. W InMarketing tego typu spotkania są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, gotowych do dzielenia się swoją wiedzą. Konsultacje to świetnie rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują doraźnego wsparcia, natomiast stali klienci InMarketing mogą liczyć na edukację z zakresu wykonywanych dla nich działań.

Więcej informacji można znaleźć na stronie inmarketing.pl

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP