Ekomersy 2014: w pogoni za głosami internautów - część #2

22 października zostaną wręczone Ekomersy 2014 - wyróżnienia dla produktów, usług i osób, przyczyniających się do rozwoju rynku e-commerce. O statuetki walczy blisko 120 kandydatów. Jak próbują przekonać internautów do poparcia?

Narodowym w Warszawie w trakcie Wieczoru Branżowego po VII Targach eHandlu (22.10.2014). Organizatorem konkursu oraz wydarzeń towarzyszących jest Fundacja Polak 2.0, która od kilku lat zaangażowana jest w wspieranie polskiego handlu internetowego. Więcej informacji na temat zasad przyznawania nagród oraz listę ubiegłorocznych laureatów znaleźć można na stronie konkursu - ekomersy.pl

Przegląd zmagań o Ekomersy 2013 można zobaczyć w serwisie nowymarketing.pl. Jak w tym roku o głosy internautów walczą kandydaci?

Walka w Social Media###

Na Facebooku do oddania głosów swoich fanów namawiają m.in. SALESmanago, Shoplo.com, i-sklep i GO.pl:

Kandydaci angażują na fanpage’ach firmowych oraz profilach prywatnych. Posty z informacjami o konkursie można znaleźć m.in. profilach Shoplo, GLOBBOX.NET, PayU, Grupy Raben:

oraz na prywatnych kontach ich przedstawicieli:

Do oddania głosów na FreshMail nakłaniają pracownicy firmy, pokazujący w jakich działaniach wspierają klientów podczas codziennej pracy:

Kinga Marat z Holy Crap próbuje pozyskać głosy, używając analogii do Hanki Mostowiak i kartonów:

Nie tylko Facebook###

Poczta Polska zachęca do głosowania na LinkedIn:

Composer CPQ, edrone, Trade Tracker Poland, MegiTEAM i Serwer SMS nakłaniają do oddawania głosów także na swoich kontach na Twitterze:

Pierwsza część cyklu Ekomersy 2014: w pogoni za głosami internautów###

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP