Ekomersy 2014: w pogoni za głosami internautów - część #3

22 października zostaną wręczone Ekomersy 2014 - wyróżnienia dla produktów, usług i osób, przyczyniających się do rozwoju rynku e-commerce. O statuetki walczy blisko 120 kandydatów. Jak próbują przekonać internautów do poparcia?

21 września skończy się pierwszy etap głosowania na Ekomersy 2014, w którym głosy mogą oddawać internauci. Następnie 10 najpopularniejszych kandydatów z każdej konkursowej kategorii poddanych zostanie ocenie Jury

Przegląd zmagań o Ekomersy 2013 można zobaczyć w serwisie nowymarketing.pl. Jak w tym roku o głosy internautów walczą kandydaci?

Bloguj###

Masz bloga firmowego? Szkoda go nie wykorzystać! Informacje o udziale w konkursie na swoich blogach zamieściły m.in. Traffic Trends, Shoper, Jakub Cyran i PayU:

Paweł Fornalski nominowany w kategorii “Szczególny wkład na rzecz rozwoju rynku e-commerce” zachęca do oddawania głosów pod artykułami publikowanymi na swoim blogu.

Wyślij mailing do klientów###

Mailowo swoich klientów o poparcie poprosiły m.in. Sheepla, SMSAPI i i-sklep, Paweł Sala z FreshMail oraz Divante:

Użytkownicy systemu FreshMail informację z prośbą o oddanie głosów mogli zobaczyć także w panelu użytkownika:

Poinformuj media###

Informacje o udziale w konkursie Ekomersy 2014 wysłały do mediów m.in. KRAP i Poczta Polska:

Do głosowania w konkursie nakłaniają także Jurorzy, który oddawać swoje głosy będą po zakończeniu głosowania internautów:

Pierwsza część cyklu Ekomersy 2014: w pogoni za głosami internautów###

Druga część cyklu Ekomersy 2014: w pogoni za głosami internautów###

Tegoroczne wyróżnienia przyznane zostaną najlepszym firmom podczas oficjalnej Gali na Stadionie Narodowym w Warszawie w trakcie Wieczoru Branżowego po VII Targach eHandlu (22.10.2014). Organizatorem konkursu oraz wydarzeń towarzyszących jest Fundacja Polak 2.0, która od kilku lat zaangażowana jest w wspieranie polskiego handlu internetowego. Więcej informacji na temat zasad przyznawania nagród oraz listę ubiegłorocznych laureatów znaleźć można na stronie konkursu - ekomersy.pl

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP