Ekomersy 2015 - walka o głosy internautów trwa!

14 października br. zostaną wręczone Ekomersy 2015. O statuetki walczy blisko 150 kandydatów. Jak próbują przekonać internautów do poparcia?

14 października br. zostaną wręczone Ekomersy 2015 - wyróżnienia dla produktów, usług i osób, przyczyniających się do rozwoju rynku e-commerce. O statuetki walczy blisko 150 firm. Jak kandydaci próbują przekonać internautów do poparcia?

18 września skończy się pierwszy etap głosowania na Ekomersy 2015, w którym głosy mogą oddawać internauci. Następnie 60% firm z największą liczbą głosów w swojej kategorii poddanych zostanie Rady Jurorów, w której skład wchodzą m.in. przedstawiciele sklepów internetowych tacy jak Wojciech Tomaszewski (ANSWEAR.com), Jolanta Zyzek (Księgarnie Matras), Marek Prudel (militaria.pl), Wojciech Latoszek (4gift.pl), Justyna Dziegieć (L’oreal), Jacek Palec (bdsklep.pl), Michał Gembicki (cdp.pl), Katarzyna Kostacińska (Monnari), Norbert Trudziński (neosport.pl), Michał Gębala (DaWanda), przedstawiciele mediów i blogów branżowych m.in. Tomasz Grynkiewicz (biztok.pl), Jacek Szlak (Marketing przy Kawie), Paweł Tkaczyk (paweltkaczyk.com), Krzysztof Bartnik (eKomercyjnie.pl), przedstawiciele organizacji branżowych m.in. Włodzimierz Schmidt (IAB Polska), Kinga Szewczyk (Instytut Logistyki i Magazynowania), Grzegorz Wójcik (e-Commerce Polska) oraz absolwenci certyfikatu Profesjonalista w eHandlu.

Przegląd działań z roku 2014:

Jak w tym roku wyglądają starania o głosy internautów?

Kandydaci dwoją się i troją, by zdobyć głosy:

Dwoję się i troję dla Ciebie! :)Dlatego wesprzyj nas głosem w Ekomersach! Wystarczy, że zagłosujesz na FreshMaila w dw...

Posted by FreshMail on 9 września 2015
  • nagrywają filmiki:

By tradycji stało się zadość, bierzemy udział w kolejnej edycji Ekomersy Zobaczcie film, w którym pokazujemy 5 powodów,...

Posted by SMSAPI on 8 września 2015

Już możecie oddawać na nas głosy! Szukajcie nas na Ekomersy.pl http://ekomersy.pl/glosuj/30120

Posted by click apps on 31 sierpnia 2015

Nieskromnie przypominamy, że możecie zagłosować na nas w konkursie #Ekomersy. Link do głosowania znajdziecie tutaj:...

Posted by FaniMani on 4 września 2015
  • postują na blogach:

IAI-Shop.com stworzyło cykl wpisów na blogu, w którym codziennie przedstawia różne możliwości platformy związane z działaniami na rynkach zagranicznych i zachęca do oddawania głosów:

  • wysyłają mailingi:

i dodają okazjonalne stopki w firmowej poczcie:

Na kandydatów głosować można do 18 września na stronie ekomersy.pl.

Zwycięzców Ekomersów 2015 poznamy 14 października podczas wieczoru branżowego IX Targów eHandlu na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wśród dotychczasowych zdobywców Ekomersów znaleźli się m.in. Tomasz Karwatka, Rafał Brzoska, Shoper, PayU, FreshMail, Brand24, InPost, ANSWEAR.com, Shoplo, Trusted Shops, GetResponse czy GO.pl.

Ogłoszenie i wręczenie nagród odbędzie się podczas oficjalnej Gali na Stadionie Narodowym w Warszawie w trakcie Wieczoru Branżowego po IX Targach eHandlu (14.10.2015). Osoby zainteresowane poznaniem branży i przeżyciem emocji związanych z wręczeniem wyróżnień będą mogły zakupić bilety na stronie konkursu.

Organizatorem konkursu Ekomersy jest Fundacja Polak 2.0 - organizator m.in. Targów eHandlu, Kongresu eHandlu, Kongresu Mobilnego, wydawca książki “E-commerce Manager. Profesjonalista w eHandlu”.

Szukaj podobnych:

image

Komentarze