GetResponse uruchamia Kreator stron wspierany przez sztuczną inteligencję

GetResponse, polski dostawca platformy do online marketingu, udostępnił nowy produkt - Kreator stron. Wykorzystując zaawansowaną technologię sztucznej inteligencji (AI), narzędzie to skutecznie projektuje złożone i przyciągające wzrok strony internetowe dla firm każdej wielkości. Kreator stron pozwala na szybkie stworzenie własnej, profesjonalnie wyglądającej witryny WWW bez konieczności kodowania ani wsparcia programistycznego.

Wprowadzenie nowego narzędzia odbywa się w czasie wzrostu popularności ruchu no-code, który dynamicznie zmienia krajobraz branży technologicznej.

„Tworzenie stron internetowych nie musi być drogim i czasochłonnym przedsięwzięciem.” - mówi Szymon Grabowski, CEO

Dzięki Kreatorowi stron, GetResponse umożliwi użytkownikom szybkie przeniesienie ich biznesu do świata online i rozwój firm bez potrzeby pisania kodu HTML, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze. Kreator stron jest dostępny w języku polskim, a cała platforma wspierana jest przez polskich konsultantów, co dodatkowo obniża barierę wejścia i zwiększa szanse na rozwój lokalnych przedsiębiorstw.

Obecnie, Kreator stron GetResponse oferuje dwie unikalne ścieżki do zbudowania w pełni spersonalizowanej strony internetowej:

 • Gotowe szablony dopasowane wyglądem, stylami i czcionkami do konkretnych kategorii i usług, które można dostosować za pomocą edytora drag and drop.
 • Kreator AI generuje trzy spersonalizowane strony od razu po tym, jak użytkownik odpowie na konkretne pytania dotyczące jego branży, firmy, preferencji i kolorystyki.

Wraz z postępem branży online, GetResponse ewoluował, rozwijając swoją platformę poza podstawowe funkcje email marketingu, aby sprostać wymaganiom użytkowników potrzebujących konkretnych, łatwych i skutecznych rozwiązań. Dzięki Kreatorowi stron, właściciele firm mogą prowadzić i automatyzować kampanie marketingowe w GetResponse, jak również budować i rozwijać swoją obecność w Internecie od podstaw.

„To nie jest zwykły edytor stron. To inteligentny kreator witryn internetowych, który jest zintegrowany z całym ekosystemem marketingowym platformy GetResponse. W ramach jednej platformy użytkownik może wypromować swoją markę w Internecie oraz dotrzeć do nowych klientów różnymi kanałami.” - mówi Szymon Grabowski, CEO i założyciel GetResponse.

Więcej informacji:

https://bit.ly/GetResponse-Kreator-stron

https://bit.ly/Przedstawiamy-Kreator-stron

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Wydawca

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP