InCommerce - spotkania branży e-commerce rusza w Polskę!

Po pięciu udanych edycjach w Krakowie i Białymstoku, zdecydowaliśmy kolejne odsłony InCommerce zorganizować w innych, równie e-commerce’owych miastach Polski.

Celem spotkań jest edukacja branży i dzielenie się wiedzą. Rynek e-sklepów jest dość obszerny i dynamicznie się zmienia. Nowe trendy, świeże spojrzenia. Dlatego chcemy wymieniać się naszym doświadczeniem oraz pokazywać doświadczenia innych - szczególnie właścicieli e-sklepów

Tematyka spotkań

Każdy InCommerce to potężna dawka aktualnej wiedzy z zakresu wszystkich tematów związanych z prowadzeniem biznesu e-commerce: poruszamy tematy takie jak seo, sem, marketing, UX, systemy płatności, prawo w e-commerce, migracje systemów, systemy magazynowo-księgowe i integracje.

Staramy się przybliżyć uczestnikom aspekty związane z prowadzeniem e-biznesu, począwszy od wyboru platformy sprzedażowej, przez jej promocję a kończąc na case’ach wybranych e-sklepów w Polsce. Nasze prelekcje oparte są na doświadczeniach praktyków z branży dlatego są wartościowe.

Gdzie?

W ramach cyklu zaplanowane są spotkania w Katowicach, Warszawie, Sopocie i Białymstoku. Pierwsze spotkanie w ramach tej edycji już się odbyło w Krakowie. Zgodnie z ideą barcampów, spotykamy się w klimatycznej kawiarni, gdzie w luźnej atmosferze przy piwku lub herbacie wysłuchamy prelekcji i porozmawiamy o swoich wnioskach.

Kiedy?

Najbliższe spotkanie zaplanowane jest na 23 stycznia w Katowicach. Spotykamy się w Strefie Centralnej by porozmawiać o tym jak tworzyć e-biznes w Polsce. Następne spotkanie w ramach cyklu przewidujemy początkiem marca w Warszawie.

Jak?

Formuła spotkań oparta jest na idei barcampów - luźnego networkingu przy piwku. Oprócz prezentacji gości, elementem spotkań jest networking, gdzie z innymi pracownikami branży e-commerce można powymieniać się doświadczeniami, wnioskami i pomysłami.

Dla kogo?

Spotkania przeznaczone są dla właścicieli e-sklepów, osób prowadzących działalność on- line, firm tworzących narzędzia i rozwiązania dla e-biznesu, e-commerce specjalistów i managerów oraz marketingowców. Każdy student chcący poszerzyć swoją wiedzę czy sympatyk branży e-commerce również jest mile widziany ;)

Kto?

Organizatorami wydarzenia są firmy pracujące bezpośrednio w sektorze e-commerce: AtomStore – system e-commerce klasy premium, Sempai – agencja SEO/SEM i Blue Media – dostawca płatności on-line. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli Sprawny Marketing, E-commerce & Digital Marketing, EHANDELmag

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie, wejściówki szybko się rozchodzą: http://bit.ly/incommerce_katowice.

Na Facebooku na bieżąco aktualizujemy informacje o wydarzeniu i wkrótce podamy agendę. Obiecujemy, że będzie ciekawie, pełno case’ów i praktycznej wiedzy. Do zobaczenia!

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP