Integracja Fakturowni z WooCommerce

Aktualnie wszyscy użytkownicy serwisu do fakturowania Fakturownia.pl, posiadający sklep internetowy na platformie WooCommerce, mogą dokonać integracji tych dwóch narzędzi. Fakturownia stworzyła integrację, która w sposób automatyczny wygeneruje faktury w systemie, po dokonaniu zamówienia w sklepie opartym na platformie WooCommerce. Użytkownicy zarówno WooCommer jak i Fakturowni samodzielnie mogą zdecydować, w którym momencie ma zostać wygenerowana faktura (np. po opłaconym zamówieniu).

Jak zacząć korzystać z integracji Fakturowni z WooCommerce?

Jesteś użytkownikiem Fakturownia.pl i masz swój sklep internetowy oparty na platformie WooCommerce? Świetnie się składa! Dokonanie integracji tych dwóch systemów jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy, że w Ustawieniach swojego konta w Fakturowni wybierzesz opcję Aplikacje/Dodatki, a następnie wyszukasz i aktywujesz moduł WooCommerce. Następnie możesz już uzupełnić dodatkowe ustawienia i dopasować parametry według własnych potrzeb. Wybierz przy jakich statusach zamówienia w sklepie ma być wysłana faktura i czy ma być przekazywana również do klienta. Określ także rodzaj dokumentu, który chcesz wystawić w swoim profilu w Fakturowni.

I gotowe! Zaledwie kilka kroków wystarczy, by korzystać z darmowej integracji i tym samym usprawnić funkcjonowanie swojej działalności. O szczegółach możesz przeczytać w gotowym wpisie w Bazie Wiedzy. Masz pytania/wątpliwości? Napisz do twórców aplikacji na integracje@fakturownia.pl

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP