Mieszaj i łącz! Poznaj przepis na kampanię, która podbiła social media. [Case study Cocolita & Sempai]

Prelekcja - Joanna Mierzwa, Sebastian Puchała - Cocolita & Sempai

Szukasz przepisu na kampanię w mediach społecznościowych, która podbije serca odbiorców i wygeneruje imponujące rezultaty sprzedażowe?

Odkryj sekrety sukcesu kampanii Cocolita & Sempai - Digital Marketing Agency: \n "Jak się czujesz, tak się malujesz", nominowanej do TikTok Ad Awards 2023 oraz Mobile Trends Awards 2023.

Joanna Mierzwa - Senior Social Media & Content Manager Cocolita i Sebastian Puchała - Social Ads Team Manager Sempai zapraszają na ucztę wiedzy, doprawioną praktycznymi wskazówkami.

W naszym degustacyjnym menu znajdziesz:

 • innowacyjną recepturę, czyli przemyślany mediaplan: od pomysłów na kreacje po perfekcyjne dopasowanie ich do różnych platform social media, by w pełni wykorzystać ich potencjał,
 • sekretny składnik: unikalny Tone of Voice marki Cocolita, doprawiony szczyptą precyzyjnej analizy potencjału dotarcia, która pozwoliła nam stworzyć kampanię dopasowaną do potrzeb i oczekiwań odbiorców,
 • wisienkę na torcie: idealnie zbalansowany budżet i efekt sprzedażowy, który pokazuje, jak mądrze zainwestowane środki mogą przełożyć się na imponujące rezultaty.

Poznaj smak sukcesu i nabierz apetytu na więcej!

\

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Wydawca

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP