Nowy sposób zbierania opinii - więcej długich recenzji i pełne zaangażowanie klientów. Jak to robimy?

Prelekcja - Paweł Kubiak - TrustMate

Pierwsze opinie klientów pojawiły się w internecie w okolicy 1999 roku, czyli aż 25 lat temu. Od tamtej pory powstało sporo rozwiązań umożliwiających ich zbieranie, a ilość sklepów internetowych eksplodowała na ogromną skalę.

Ciekawe jest jednak to, że mimo gwałtownego rozwoju rynku e-commerce, sam sposób zbierania opinii przez ponad dwie dekady pozostał prawie niezmieniony.

 • Przełom nastąpił dopiero kilka lat temu, kiedy wdrożyliśmy w TrustMate pierwszy na świecie system podpowiedzi, pomagający klientom w wystawianiu długich i szczegółowych recenzji, który szybko stał się standardem w wiodących biznesach e-commerce w kraju i na świecie.

 • Wiemy, że rynek opinii ma ogromny potencjał i wiele można jeszcze ulepszyć, dlatego przeprowadziliśmy serię konsultacji i szeroko zakrojonych badań zachowania użytkowników naszej platformy, żeby zrozumieć jak możemy wymyślić cały proces zbierania opinii “na nowo”, tak żeby spełniał oczekiwania klientów XXI wieku.

 • W rezultacie, stworzyliśmy przełomowy, angażujący i - ponownie - innowacyjny sposób zbierania opinii w ramach interaktywnych formularzy.

 • Możemy więc nie tylko zbierać dla Ciebie opinie, ale aktywnie kształtować doświadczenia na ścieżce zakupowej Twoich klientów tak, żeby jeszcze bardziej pokochali Twoją markę.

  Na prelekcję zaprasza Paweł Kubiak - Chief Product Officer TrustMate, podczas której opowie co doprowadziło do takich wniosków i pokaże jak wygląda przyszłość podejścia do zbierania opinii.

\

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
 • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

  Wydawca

 • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

  Adres prawny

 • VAT ID 7811967834

  NIP