Omnipack wyróżniony tytułem Perspektywiczna Firma Logistyczna 2016

Podczas tegorocznej Gali logistyki, Transportu i Produkcji firma Omnipack została wyróżniona tytułem „Perspektywiczna Firma Logistyczna 2016”. Co istotne, wyróżnienie to przyznawane jest firmom wskazanym jako perspektywiczne przez samych klientów.

Podczas tegorocznej, jubileuszowej, XV Gali logistyki, Transportu i Produkcji firma Omnipack została wyróżniona tytułem „Perspektywiczna Firma Logistyczna 2016”. Co istotne, wyróżnienie to przyznawane jest firmom wskazanym jako perspektywiczne przez samych klientów.

8 grudnia br, w Hotelu Sofitel w Warszawie odbyła się XV, jubileuszowa Gala Logistyki, Transportu i Produkcji. Przez przedstawicieli branży logistycznej uznawana jest ona za najważniejsze wydarzenie roku, w trakcie którego wybierany jest Operator Logistyczny Roku.

W tegorocznej edycji, firma Omnipack - operator logistyczny świadczący swoje usługi dla małego i średniego eCommerce – została wyróżniona tytułem Perspektywiczna Firma Logistyczna 2016. Wyróżnienie to przyznane zostało nowym firmom, które zostały wskazane jako konkurencyjne, przez klientów czołowych operatorów logistycznych.

Jesteśmy zaszczyceni tak prestiżowym wyróżnieniem, które jest dla nas potwierdzeniem przyjęcia i realizowania właściwej strategii biznesowej, w której centrum są nasi klienci. To przede wszystkim wielka satysfakcja, ale także dowód, że nasze działania zostały przez rynek nie tylko zauważone, ale i docenione – powiedział Rafał Szcześniewski, założyciel i Dyrektor Zarządzający Omnipack Sp. z o.o.

Omnipack to operator logistyczny dla małych i średnich eSklepów, który jako pierwszy wprowadził prosty model rozliczeń, oparty na jednej stawce za obsłużone zamówienia. Uruchomił także innowacyjną usługę Plug&Ship, gdzie to klient decyduje kiedy, na jak długo i jaką część obsługi swojego asortymentu chce powierzyć Omnipack – np. w czasie urlopu lub wzmożonego okresu wysyłek.

To wyróżnienie to także motywacja, by nie zwalniać i wciąż poszukiwać innowacyjnych rozwiązań, które wspierają każdą potrzebę modelu biznesowego naszych klientów, gwarantując przy tym wysoki poziom naszego serwisu – dodał Rafał Szcześniewski.

O Gali

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to coroczne święto polskiej logistyki, podczas którego spotykają się przedstawiciele kadry zarządzającej czołowych firm logistycznych, transportowych i produkcyjnych. W trakcie spotkania prezentowane są innowacje produktowe oraz wyniki unikatowych badań rynkowych, oceniających efektywność łańcuchów dostaw, wybierany jest także Operator Logistyczny Roku.

image

Komentarze