Ponad 3,5 tys. zainteresowanych e-handlem na PGE Narodowym [relacja]

150 Wystawców z Polski i zagranicy, ponad 3500 Zwiedzających - 14 października na PGE Narodowym odbyła się jesienna edycja największego spotkania branży e-commerce, IX Targi eHandlu.

150 Wystawców z Polski i zagranicy, ponad 3500 Zwiedzających - 14 października na PGE Narodowym odbyła się jesienna edycja największego spotkania branży e-commerce, IX Targi eHandlu. W trakcie wieczoru branżowego wręczono Ekomersy 2015.

Podczas IX Targów eHandlu oferty zaprezentowało 150 Wystawców z Polski, Francji, Niemiec, Czech, Finlandii, USA, Holandii i Rumunii. Targi odwiedziła rekordowa liczba 3512 Zwiedzających. Sprzedający przez internet w ciągu jednego dnia mogli zapoznać się z nowościami w zakresie rozwiązań płatniczych, nad którymi pracują PayPal, Przelewy24, Elavon, Sofort, PayU, Transferuj.pl czy DotPay. O prawnych aspektach e-commerce mogli porozmawiać m.in. z przedstawicielami Trusted Shops, Lubasz i Wspólnicy, RzetelnyRegulamin.pl oraz LegalnyBiznes.pl. Temat e-mail marketingu przybliżyli wystawiający się na targach specjaliści z Optivo, FreshMail, SalesManago, Sare czy GetResponse. Na targach nie zabrakło także przedstawicieli największych marek logistycznych InPost, DHL Parcel, DPD, Raben oraz sieci afiliacyjnych i agencji zajmujących się promocją e-sklepów.

[Zobacz fotorelację - cz.I, cz.II]

Wydarzenie tradycyjnie miało nie tylko charakter wystawienniczy, ale przede wszystkim edukacyjny i networkingowy. Uczestnicy Targów mogli wysłuchać 17 prezentacji nt. zmian w przepisach prawnych, handlu mobilnego, content marketingu, personalizacji i atrybucji konwersji.

W trakcie Wieczoru Branżowego wieńczącego IX Targi eHandlu, podczas oficjalnej Gali nastąpiło rozdanie najważniejszych nagród branży e-commerce w Polsce. O statuetkę Ekomersa 2015 walczyło blisko 150 firm. Nagrody otrzymali: Analyzeo, Marketizator, IAI-Shop.com, Przelewy24, Apaczka, ZOPIM Live Chat, White Ducky za wdrożenie dla yes.pl, Glosel za kampanię “Nie bądź żyła!” dla TaniaKsiążka.pl, PayU Express - mobilny e-przelew, GO.pl i Dotpay za Dynamic Currency Conversion. W kategorii “Szczególny wkład na rzecz rozwoju rynku e-commerce” Ekomersa 2015 zdobyła E-commerce Polska Izba Gospodarki Elektronicznej.

Zobacz fotorelację

Mecenasem Gali Ekomersów była Poczta Polska.

Organizatorem Targów eHandlu i konkursu Ekomersy jest Fundacja Polak 2.0. Kolejne edycje Targów odbędą się w marcu w Katowicach i w kwietniu w Berlinie. Szczegóły wkrótce na stronie targiehandlu.pl.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj Fundację Polak 2.0 na Facebooku.

Szukaj podobnych:

image

Komentarze