Powstała integracja Fakturownia.pl z systemem Shoper

Użytkownicy popularnego systemu do fakturownia Fakturownia.pl prowadzący swoje sklepy internetowe na platformie Shoper mogą skorzystać z użytecznego rozwiązania. Fakturownia stworzyła integrację, która automatycznie generuje faktury w systemie po zamówieniu w sklepie opartym na Shoperze. Każdy z użytkowników obydwu systemów może zdecydować, w którym momencie ma powstawać faktura (np. po opłaconym zamówieniu).

Integracja Fakturowni z Shoperem - jak zacząć?

Jesteś użytkownikiem Fakturownia.pl i prowadzisz sklep internetowy oparty na platformie Shoper? Połączenie obydwu systemów jest szybkie i proste. Wejdź na stronę internetową shoper.pl, wybierz Dodatki, a następnie App Store. Kolejny Twój krok to kliknięcie przy module Fakturowni opcji ZAINSTALUJ. Zaakceptuj regulamin i zaloguj się swoimi danymi do konta w Fakturownia.pl.

Teraz zaznacz pożądane opcje, np. Kiedy zamówienia w Shoperze powinny (automatycznie) generować fakturę w Fakturowni (np. po zmianie statusu zamówienia na Gotowe do wysłania). Teraz czas na uzupełnienie danych sprzedającego na fakturach, zaznaczenie czy należy wysyłać fakturę także do Klienta oraz wybór rodzaju dokumentów wystawianych w Fakturowni.

Sprawdź szczegóły na temat ustawień w integracji:

Masz pytania/wątpliwości? Napisz do twórców aplikacji na integracje@fakturownia.pl

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP