PromoTraffic zwiększa zatrudnienie i wprowadza nowe usługi dla e-commerce

PromoTraffic, agencja digitalowa dla e-commerce, wzmacnia dział obsługi klienta, SEO, PPC oraz rozwija nowy dział marketing automation. Intensywny rozwój agencji wynika z pozyskania w ostatnich miesiącach nowych klientów, w tym takie marki jak Salomon, Martes Sport, Max Fliz, Intymna.pl, Kazar, czy Green Cell.

PromoTraffic to agencja digitalowa dla branży e-commerce wyspecjalizowania w SEO/PPC, która pomaga zwiększać przychody sklepów internetowych na rynku krajowym i za granicą. Na rynku funkcjonuje od 2012 r. Ostatni rok to dla firmy szczególnie intensywny czas.

Nowa specjalizacja

Firma utworzyła nowy dział zajmujący się marketing automation.

‘‘Nasza nowa usługa świetnie odpowiada na zapotrzebowanie rynku i wypełnia lukę, jaka istnieje pomiędzy dostawcami technologii do marketing automation a e-commerce. Inwestycja w kompetencje związane z marketing automation ma na celu wspieranie naszych klientów na wszystkich etapach lejka zakupowego’’ - mówi Robert Stolarczyk, Prezes Zarządu PromoTraffic.

Nowy dział wzmocnili Marta Nowak oraz Dariusz Wiejaczka, którzy posiadają kilkuletnie doświadczenie wdrażania strategii marketing automation dla firm B2B, B2C i e-commerce na rynku polskim i zagranicznym. Oboje wcześniej pracowali w Salesmanago. Większy zespół Do zespołu Customer Success PromoTraffic w ostatnim czasie dołączyli: Emilia Kacperczyk, Rafał Idzik, Miłosz Połeć i Marek Jastrzębski. Emilia Kacperczyk doświadczenie zdobywała jako account manager w agencji Semahead, Rafał Idzik jako customer success specialist w agencji marketingowej Veneo i Semahead, a Miłosz Połeć jako new business manager w Veneo. Z kolei Marek Jastrzębski, przed dołączeniem do PromoTraffic, pracował w firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania do voicebota. Dział SEO wzmocniła Agnieszka Rączka, a PPC Karolina Lewicka, w efekcie czego agencja może się pochwalić największym działem SEO/PPC wśród agencji na krakowskim rynku, który liczy już niemal 30 ekspertów.

Firma ponadto mocno inwestuje w kadrę średniego szczebla, która w ciągu roku urosła z trzech do 11 osób.

Intensywny rozwój

W 2020 roku agencja urosła nie tylko pod względem liczby pracowników. Jej wyniki są znaczące również w najważniejszych obszarach - marżowo i przychodowo - średnio wzrosły o 35% rok do roku.

Efekty pracy agencji ponownie zostały nagrodzone w międzynarodowych i krajowych konkursach efektywnościowych. Kampania realizowana ze sklepem internetowym ekomaluch.pl została uznana za najlepszą europejską kampanię PPC przy niewielkim budżecie w prestiżowym konkursie European Search Awards. Drugi rok z rzędu kampanie dla Selfieroom oraz marki Puccini zajęły kolejno 1. miejsce w kategorii najlepsza kampania e-commerce oraz 2. miejsce w kategorii najlepsza kampania Google Ads w konkursie SEM KRK Awards.

‘‘Sektor e-commerce w kolejnych miesiącach będzie zyskiwał na znaczeniu w kontekście całej gospodarki. I my jako PromoTraffic chcemy być silnym partnerem dla ambitnych sklepów otwartych na rozwój. Mamy bardzo dużo do zaoferowania w obszarach SEO oraz PPC, ale także pracujemy intensywnie nad rozwijaniem naszej oferty w zakresie social media, content marketingu i marketing automation’’ - mówi Robert Stolarczyk, prezes PromoTraffic.

PromoTraffic to agencja digitalowa, wyspecjalizowana w SEO/PPC dla branży e-commerce, która pomaga zwiększać przychody sklepów internetowych na rynku krajowym i za granicą. Agencja wspiera e-commerce także w obszarach social media, content marketingu czy marketing automation. Ponad 50-osobowy zespół ekspertów e-commerce obsługuje szybko rosnące marki polskiej branży e-handlu, a efekty pracy agencji znajdują uznanie w postaci licznych nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach branżowych, m.in. European Search Awards.

\

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP