Ten pierwszy raz. Targi eHandlu - SEO dla eCommerce - SENUTO

ehandelmag.com: Co dajecie branży e-commerce? (w czym się specjalizujecie?)

Bartosz Michalak:

####SENUTO powstało z myślą o SEO. W jednym narzędziu skupiliśmy wszelkie narzędzia wspomagające prowadzenie i analizę działań SEO. Narzędzie kierowane jest do osób, które chciałyby kontrolować efekty działań i analizować swoją witrynę pod kątem wyszukiwarek internetowych. ####Posiadamy potężną bazę polskich słów kluczowych (101 000 000) co przekłada się na wysoką dokładność wyników uzyskiwanych z pomocą naszego narzędzia. Warto również wspomnieć że Senuto to już nie tylko SaaS - świadczymy z powodzeniem usługi dedykowane dla klientów, którzy potrzebują więcej (lub innego rodzaju) danych niż oferujemy w narzędziu. Z takich najciekawszych rozwiązań, o których możemy wspomnieć to na przykład usługa planowania contentu, gdzie jesteśmy w stanie w krótkim czasie - podając dane wejściowe takie jak na przykład: domena klienta, domeny konkurentów, kategoria tematyczna - wygenerować kilkaset tematów na treści które powinny się znaleźć na stronie www klienta - oczywiście nie losowych, a tematycznie powiązanych z daną domeną, w ramach raportu pokazujemy również informację o frazach jakie powinny się w tekstach znaleźć.

ehandelmag.com: Czym polski e-commerce różni się od innych?

Bartosz Michalak:

####Na pewno tym, że bardzo szybko chłonie nowe rozwiązania, nowe technologie i jest otwarty na ich rozwój.

ehandelmag.com: Jaki macie cel wystawiania się na Targach eHandlu?

Bartosz Michalak:

####Chcemy pokazać że nasze rozwiązania są odpowiednie nie tylko dla osób zawodowo związanych z SEO, ale jesteśmy w stanie dostarczyć równie dużą wartość firmom z branży e-commerce.

ehandelmag.com: Czy macie w zanadrzu jakiś argument, który już w trakcie Targów przekona odwiedzających do zawiązania z Wami współpracy?

Bartosz Michalak:

####Myślę, że jakość i dokładność dostarczanych przez nas danych oraz elastyczność na potrzeby klientów (niektóre moduły w systemie powstały na bazie potrzeb pojedynczych klientów) to najlepszy argument, który przekona odwiedzających.

ehandelmag.com: Firma na której spotkanie naprawdę się cieszycie?

Bartosz Michalak:

####Ciężko wskazać jedną - chętnie porozmawiamy z każdym kto odwiedzi nasze stoisko :)

ehandelmag.com: Średniej wielkości eSklep z kawą i herbatą klasy premium, obszar działania Polska, Czechy, Niemcy i Francja - co możecie mi zaproponować?

Bartosz Michalak:

####Musielibyśmy poznać więcej szczegółów żeby zaproponować najlepsze rozwiązania, ale z takich podstawowych kwestii: ####- monitoring pozycji w Google w każdym kraju, ####- analiza działań konkurencji w AdWords - reklamy, estymowane wydatki konkurencji itp. ####- planowanie contentu

ehandelmag.com: Co najbardziej lubicie w branżowych targach?

Bartosz Michalak:

####Możliwość nawiązania relacji z dużą grupą osób.

ehandelmag.com: Co się zmieniło w Waszej ofercie w ciągu ostatnich trzech lat?

Bartosz Michalak:

####Tak naprawdę największe zmiany dopiero przed nami. Rozpoczęliśmy proces internacjonalizacji i wkrótce wyjdziemy z pełną wersją naszego narzędzia na rynki zagraniczne, samo narzędzie zmieni się wewnętrznie, pojawią się nowe moduły, rozwiązania oraz poprawimy elementy które dotychczas sprawiały problemy.

ehandelmag.com: Targi eHandlu jako element działań promocyjnych czy nowe doświadczenie?

Bartosz Michalak:

####Nowe doświadczenie. Do tej pory pokazywaliśmy się głównie na eventach związanych z branżą SEO. Tak jak jednak mówiłem - nasze narzędzie jest doskonałym uzupełnieniem pakietu narzędzi w e-commerce i chcemy do tego przekonać osoby związane z tą niezwykle dynamiczną branżą.

ehandelmag.com: Dlaczego pracownicy Waszej firmy są wyjątkowi i w jaki sposób dowiaduje się o tym Wasz Klient?

Bartosz Michalak:

####Cały nasz zespół to młodzi, dynamiczni ludzie pełni pasji i wiary w narzędzie przy którym na codzień pracują. Ciężko byłoby teraz wymienić jak różne i dlaczego wyjątkowe są to osoby, dlatego zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie, dzięki którym - mam nadzieję - poznacie nas lepiej. No i oczywiście zapraszamy na stoisko D1.5. niedaleko strefy Chill Out :)

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP