Zbliża się MAGENTO 2 MIGRATION MEETUP

Już 24 października 2016 roku dowiecie się jak i dlaczego warto rozważyć Magento 2 jako platformę eCommerce. Zapraszamy na ekskluzywny MeetUp z udziałem przedstawicieli firm Magento, Solar i Divante.

Spotkanie będzie miało formę śniadania biznesowego z dodatkową sekcją networkingową przy porannej kawie. Podczas wydarzenia Piotr Karwatka, CTO Divante przybliży uczestnikom, jak wygląda i ile może kosztować migracja serwisu na platformę Magento 2. Drugą część zdominuje Case Study migracji na Magento 2 sklepu internetowego jednej ze znanych i lubianych polskich marek, Solar. Marta Oleszak, Manager Sklepu Internetowego Solar oraz Izabela Majer, Senior Project Manager w Divante opowiedzą, jak przebiegał ten skomplikowany proces oraz jakie korzyści płyną ze zmiany platformy.

Magento to dziś wiodąca platforma eCommerce w zestawieniach takich, jak Internet Retailer Top 1000, B2B 300 i Hot 100. Firma współpracuje z detalistami, markami i producentami w branży B2B oraz B2C. Poza flagową platformą eCommerce open source, Magento posiada bogate portfolio rozwiązań omnichannel w chmurze. Magento 2 to nowa odsłona tej kultowej platformy, z nieco zmienioną architekturą, wzbogacona o szereg funkcji przydatnych nie tylko w przypadku serwisów B2C, ale również B2B.

Agenda wydarzenia:

9:00 - Start rejestracji

9:15 - Rozpoczęcie spotkania

9:30 - Jak wygląda Migracja na Magento 2.0 i ile może kosztować? Piotr Karwatka (Divante)

10:00 - Przerwa kawowa

10:15 - Prezentacja Magento

10:45 - Przerwa kawowa

11:00 - Case study Solar Iza Majer (Divante) i Marta Oleszak (Solar)

11:30 - Networking  

Zarejestruj się na event.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

image

Komentarze