Zastanawiasz się jak bezboleśnie przejść przez świąteczny Armagedon zamówień?

Zapraszamy do naszego stoiska D1.1- D1.2. Pokażemy rozwiązania DHL na szczyt paczkowy oraz porozmawiamy o nowej ofercie.

DHL Parcel Polska - lider polskiego rynku przesyłek krajowych i prekursor innowacyjnych rozwiązań e-commerce, dedykowanych klientom w Polsce i w Europie. Niekwestionowany ekspert w swoim obszarze. Globalny partner logistyczny doceniany przez odbiorców, kontrahentów i ekspertów branży. DHL Parcel, korzystając z ponad 50 lat doświadczenia grupy DP DHL, inspiruje rynek, wyznaczając trendy i projektując rozwiązania w pełni dostosowane do dynamicznie zmieniających się potrzeb.

DHL Parcel posiada największą wśród firm kurierskich sieć punktów obsługi paczek (DHL POP), która liczy aż 12 tyś. jednostek, zlokalizowanych w najbardziej popularnych placówkach handlowo-usługowych.

To firma, która tworzy przestrzeń do innowacyjnego myślenia, rozwijania kompetencji i budowania zaangażowania pracowników. Świadczy o tym wielopokoleniowy zespół profesjonalistów, który już od ponad 20 lat buduje w Polsce pozycję firmy. Zespół DHL Parcel tworzy obecnie ponad 3000 pracowników i 4000 kurierów.

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP