Od kwietnia wysyłka GLOBAL Exprès możliwa także do Czech

Poczta Polska, działając w ścisłej współpracy z zagranicznymi operatorami pocztowymi, rozszerza zasięg działania usługi GLOBAL Exprès o kolejny kraj. Od 1 kwietnia br. przesyłki będzie można wysyłać także do Czech. Uwzględniając marcowe wznowienie możliwości nadawania przesyłek GLOBAL Exprès do Belgii, Holandii i Włoch, klienci będą mogli kierować przesyłki łącznie do 20 krajów.

GLOBAL Exprès to usługa przeznaczona do szybkiego przesyłania drobnych przedmiotów, dokumentów i korespondencji do wybranych krajów. Utrudnienia pandemiczne – polegające na znacznym zmniejszeniu częstotliwości lub zawieszeniu połączeń przez linie lotnicze z Polski, a także ograniczenia w pracach służb eksploatacyjnych operatorów pocztowych w Polsce i zagranicą – spowodowały zmiany w zakresie realizacji przesyłek międzynarodowych.

‘‘Poczta Polska dokłada wszelkich starań, aby umożliwić klientom międzynarodową wymianę korespondencji i sukcesywnie uruchamiać wysyłanie przesyłek zagranicznych do kolejnych krajów’’ - podkreśla Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

W marcu Spółka wznowiła przyjmowanie przesyłek GLOBAL Expres adresowanych do Belgii, Holandii oraz Włoch. Od 1 kwietnia udostępnia możliwość wysyłki także do Czech. Dzięki GLOBAL Expres klienci będą mogli kierować korespondencję łącznie do 20 państw.

Informacje o możliwościach wysyłki przesyłek zagranicznych dostępne są na stronie: https://www.poczta-polska.pl/paczki-i-listy/przesylki-zagraniczne/listy/global-expres/

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP