Ostatnie


Poczta Polska S.A. – logi(sty)czny partner w e-biznesie

Posiadamy dostosowaną do obsługi rynku eCommerce rozbudowaną infrastrukturę logistyczną, która funkcjonuje stabilnie, niezależnie od sezonowości branży.

Do dyspozycji eKupujących mamy sieć Odbiór w Punkcie z ponad 13 000 miejsc, gdzie można szybko i wygodnie odebrać przesyłkę. Prowadzimy intensywną rozbudowę sieci Odbiór w Punkcie nie tylko w ramach placówek pocztowych lecz również w oparciu o punkty zlokalizowane u naszych partnerów - na stacjach paliw Orlen, w sklepach Żabka, kioskach Ruchu oraz automaty pocztowe w wybranych sklepach sieci Biedronka.

Świadczymy dostawy kurierskie Pocztex pod wskazany adres, z szerokim wachlarzem usług dodatkowych, odpowiadających na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów – eSprzedawców i eKupujących.

Oferta Poczty Polskiej to również eSklep z bogatym asortymentem produktów do pakowania. Obsługujemy eHandel w zakresie realizacji dostaw przesyłek paletowych i zagranicznych.

Logistyka powierzona Poczcie Polskiej pozwala Przedsiębiorcy na skoncentrowanie się na sprzedaży, promocji i strategii rozwoju.


 

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP