AtomStore to platforma e-commerce, która oferuje możliwości i funkcje wielu systemów w ramach jednego produktu. Swój produkt kierujemy do sklepów internetowych (B2C) oraz firm B2B, które chcą rozpocząć sprzedaż w internecie. Tym samym AtomStore to doskonałe rozwiązanie dla firm, które łączą sprzedaż indywidualną jak i hurtową.

AtomStore niewątpliwie na tle innych platform wyróżnia się elastycznością - reagujemy na potrzeby klientów i możemy tworzyć dedykowane moduły, które później są wspierane przez nasz support. Nie pozostawiamy klientów samych sobie. Od początku wdrożenia klient otrzymuje dedykowanego opiekuna, który krok po kroku nadzoruje projekt i czuwa by wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z harmonogramem. W późniejszym etapie opiekun odpowiada na wszystkie pytania, realizuje zgłoszenia i czuwa by wszystkie zgłoszone problemy były realizowane w terminie.

AtomStore posiada wiele innowacyjnych funkcjonalności, które pomagają w codziennej obsłudze sprzedaży oraz działania e-commerce.

Nasi Klienci:

DeeZee, Wydawnictwo Znak (B2B), Manta Polska, Cocolita, Taiwangun (B2C i B2B), Preorder (B2C i B2B), StepRecords, FemiStories, Yoshe, Cat Footwear, Nowa Farmacja, Apteka Manada i wielu innych!

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP