AtomStore to platforma e-commerce wybierana przez liderów rynku e-com. Swój produkt kierujemy do dużych i średnich sklepów internetowych (B2C) oraz firm B2B, które chcą zwiększyć sprzedaż w internecie. Tym samym AtomStore to doskonałe rozwiązanie dla firm, które łączą sprzedaż indywidualną jak i hurtową.

AtomStore niewątpliwie na tle innych platform wyróżnia się elastycznością. Oferujemy możliwości i funkcje wielu systemów w ramach jednego abonamentu. Nasze rozwiązanie pozwola wygodnie zarządzać sprzedażą, promocją i magazynem w Twoim e-sklepie. Z AtomStore możesz wdrażać strategię omnichannel, szybkich rollout'ów na rynki zagraniczne (short time to market) lub w nowych segmentów rynku. Wszystkie nasze sklepy są budowane zgodnie z zasadą mobile-first. Dodatkowo, jesenią 2021 światło dziennie ujrzy nasz nowy produkt - sklep PWA (Progressive Web App).

AtomStore posiada wiele innowacyjnych funkcjonalności, które pomagają w codziennej obsłudze sprzedaży oraz działania e-commerce. Wszystko, czego potrzebujesz w sklepie online nareszcie w jednym miejscu.

Wybrani Klienci:

Grupa CCC, Half Price, DeeZee, iSpot Premium Reseller, Wydawnictwo Znak (B2B), Manta Polska, Cocolita, Taiwangun (B2C i B2B), Preorder (B2C i B2B), StepRecords, FemiStories, Yoshe, Cat Footwear, Nowa Farmacja, Apteka Manada i wielu innych!

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP