Ostatnie


Dostarczamy rozwiązania wspierające rynek eCommerce poprzez szeroką gamę usług i produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska już niebawem udostępni nową usługę Pocztex, a z nią szereg korzyści zarówno dla Twojego biznesu jak i Twojego Klienta.

Najważniejsze atuty nowej odsłony usługi Pocztex:

- Pocztex zawsze na czas! (dostawa przesyłek „Pocztex” w standardzie D+1);

- dziś nadane – dziś doręczone w wybranych miastach! (doręczenie tego samego dnia przesyłek „Pocztex Na dziś” w standardzie D+0);

- nowe parametry i opłaty przesyłek uzależnione od formatu i sposobu dostawy;

- elastyczne dopasowanie oferty i cen do potrzeb Klienta (nadania elektroniczne, płatności online, opłata ryczałtowa), po podpisaniu umowy;

- do wyboru trzy metody dostawy KURIER, PUNKT i AUTOMAT (doręczenie przez kuriera pod wskazany adres, do największej sieci ponad 17 000 punktów odbioru zlokalizowanych w całym kraju lub do automatu paczkowego).

Docieramy do każdego miejsca w kraju!

Poczta Polska posiada największą w kraju sieć click & collect, którą stale rozbudowuje, by już w roku 2022 osiągnąć założony cel 20 000 punktów odbioru. Dzięki pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych oraz rozszerzaniu współpracy z dotychczasowymi, już teraz sieć odbioru przesyłek Spółki powiększyła się i liczy ponad 17 000 punktów odbioru w całym kraju, zarówno w dużych miastach jak i w małych miejscowościach oraz na wsi.

Sieć punktów odbioru przesyłek Poczty Polskiej tworzą nie tylko placówki pocztowe i automaty paczkowe, ale także punkty partnerskie – sklepy: Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum oraz kioski RUCH i stacje paliw ORLEN. Poza rozbudową sieci punktów odbioru Spółka pracuje nad uruchomieniem własnych zewnętrznych automatów paczkowych do odbioru i nadawania przesyłek. Do końca 2022 roku planujemy udostępnić 2 tys. takich automatów. 


Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP