Tworzymy kompleksowe rozwiązania internetowe dla firm, urzędów i sklepów internetowych. Realizujemy projekty dla e-commerce, tworzymy sklepy internetowe i strony www. Zajmujemy się także budowaniem, rozwijaniem i nadzorowaniem aplikacji. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań.

Kluczowe są dla nas dwie sprawy - zgrany zespół oraz komunikacja z klientem. Dbamy o to, aby każdy był traktowany indywidualnie i na najwyższym poziomie. Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, ponieważ każdy traktujemy jak nowe wyzwanie. Projekty realizujemy tak, żebyś w każdym momencie mógł je rozwijać. Wiemy, że aplikacje czy strony, które tworzymy, będą w przyszłości rozwijane, dlatego budowane są tak, by można było dodać do nich nowe funkcjonalności.

Na rynku jesteśmy od 2011 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele ciekawych i ambitnych projektów. Zatrudniamy pasjonatów z branży, którzy są w pełni zaangażowani w pracę dla Ciebie. Pomagamy osiągnąć Ci więcej, wykorzystując do tego najlepsze i najnowsze rozwiązania.

Cześć!

Chcesz opublikować tekst? Odezwij się do nas
Karolina Michalak Relationship Manager
redakcja@ehandel.com.pl
+48 721 945 134
  • Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.

    Wydawca

  • POLAND, Poznań, Truskawiecka 13

    Adres prawny

  • VAT ID 7811967834

    NIP